Tato stránka se připravuje ...

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“)

Kdo jsme

Jsme obchodní firma zabývající se od roku 1996 distribucí, maloobchodním a velkoobchodním prodejem keramických dlažeb a obkladů širokého spektra výrobců, převážně z Itálie, Španělska, Polska, Německa i Česka.

CERAMIC-SERVICE – Robert Zentrich
Dygrýnova 829, PRAHA14, fakturační adresa,
sídlo společnosti (administrativní zázemí)

KANCELÁŘ A VZORKOVNA, Bryksova 818/48,
Cihlová budova, vjezd do slepé ulice,
spodní vchod(nutné domluvit schůzku)

Tel: +420 777 223 723
Email: info@ceramic-service.cz
IČO : 49379470
DIČ : CZ6809230692

Naše webová adresa je: https://ceramic-service.cz

Katalog obkladů a dlažby najdete zde: https://dlazby-obklady-service.eu/

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

...........................................

..............................................

Analytika

Jak používáme osobní informace

Vaše osobní údaje použijeme:

 • Pro usnadnění komunikace, které se uskutečňují prostřednictvím webových stránek, a elektronických formulářů.
 • Pokud je to nezbytné pro účely, které jsou v našich, nebo třetích stranách oprávněnými zájmy. Tyto zájmy zahrnují:
  • provozování webových stránek,
  • ověření vaší totožnosti při přihlašování k některému z našich webů, (zatím není umožněno o změně budete informováni)
  • reagovat na vaše dotazy,
  • aktualizace vašich provozních zpráv a informací o našich webových stránkách a službách, např. s upozorněním na změny na našich webových stránkách, narušení webových stránek, nebo aktualizace zabezpečení,
  • provádění technické analýzy s cílem zjistit, jak zlepšit stránky a služby, které poskytujeme,
  • sledovat činnost na webových stránkách, např. určit potenciální podvodné aktivity a zajistit shodu s uživatelskými podmínkami, které se vztahují na tyto stránky,
  • řízení vztahů s Vámi, např. odpovědí na Vaše připomínky či dotazy, které nám byly zaslány na webových stránkách.
  • zlepšování našich produktů a služeb.
  • poskytování obecných administrativních a výkonových funkcí a činností,

S kým sdílíme vaše údaje

 Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Pokud přidáte komentář, komentář a jeho metadata budou uchovávána po dobu neurčitou. Údaje jsou uchovávány za účelem automatického rozpoznání a schválení všech následných komentářů, místo jejich držení ve frontě moderování.

Pro uživatele, kteří se registrují na tomto webu (pokud mají tuto možnost), ukládáme také osobní údaje, které uvádějí ve svém uživatelském profilu. Všichni uživatelé mohou kdykoliv vidět, upravovat nebo smazat své osobní údaje (s výjimkou toho, že nemohou změnit své uživatelské jméno). Administrátoři webu mohou také tyto informace zobrazit a upravovat.

Jaké máte práva?

Pokud máte na tomto webu účet nebo jste zde přidali komentáře, můžete požádat o obdržení souboru s exportem osobních údajů, které o vás uchováváme, včetně všech údajů, které jste nám poskytli. Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kam posíláme vaše data?

Komentáře návštěvníků mohou být kontrolovány prostřednictvím automatizované služby detekce spamu, která může být umístěna v zahraničí.

Vaše kontaktní údaje

Vaše osobní údaje se zaznamenají jen tehdy, když mi je poskytnete z vlastní vůle, například v rámci registrace přes webový formulář, přihlášením do ankety, vypsání cen nebo vyplněním objednávky. Na každém takovém místě je vždy srozumitelně uvedeno jaké údaje a za jakým účelem je poskytujete.

Dodatečné informace

Pokud máte nevyřešené obavy, máte také právo podat stížnost orgánům pro ochranu údajů. Příslušný orgán pro ochranu údajů bude orgánem pro ochranu údajů země: I) vašeho obvyklého pobytu; (II) vašeho pracoviště; nebo (III) ve kterém se domníváte, že došlo k údajnému porušení.

Jak chráníme vaše osobní údaje

Osobní údaje uchováváme na zabezpečených serverech, které spravujeme u nás, a u našich poskytovatelů služeb, a příležitostně v tištěných souborech, které jsou uloženy na bezpečném místě v České Republice. Osobní údaje, které ukládáme nebo vysíláme, jsou chráněny bezpečnostními a přístupovými kontrolami, včetně ověřování pomocí uživatelského jména a hesla, ověřování a případně šifrování dat.

Jaké máme postupy při úniku informací

 

Od kterých třetích stran získáváme osobní údaje?

Jaké automatizované rozhodnutí provádíme a/nebo profilujeme uživatelská data

Informační povinnost regulovaného průmyslu